The Sims 4

Autofólie Praha

 

Naši zaměstnanci Vám připraví nabídku autofólie Praha a přizpůsobí čas provedení dle požadavků. Ať už si vyberete montáž solárních fólií, bezpečnostních fólií, nebo ochranných fólií na karoserii, resp. si vyberete grafický návrh na Vaše auto, určitě se bude řešit každá zakázka individuálně.

Autofólie Praha solární

Instalace solární autofólie Praha: u standardních typů aut (osobní provozní vozidla střední a nižší kategorie) je 4 - 5 hodin. Doporučujeme auto předat ráno mezi 8:00 - 9:00 hod a vyzvednout po 15:00 hod. V případě potřeby dohodneme jiný časový harmonogram, kdy Vám budeme na vůz aplikovat autofólie Praha.

Autofólie Praha karoserie

Instalace ochranných fólií na karoserii: časové rozmezí závisí na ploše auta, na kterou se fólie aplikují. Typická montáž: přední kapota, zrcadla, prahy: trvá cca. 3-4 hodiny. Reklamní fólie na auta: tato služba je velmi individuální, protože celková realizace závisí na náročnosti grafického návrhu (tj. tvarů, barev, výseků). Bližší časové informace až po schválení grafické předlohy zákazníkům.

Autofólie Praha rozměry

Ceník autofólií 3M je sestaven tak, aby byl zohledněn rozměr, tvar a velikost skel vozidla, jakož i náročnost montáže. Uvedené ceny jsou při použití materiálu, čili materiál + práce - zadní sklo, zadní boční skla.