The Sims 4

Světelné reklamy

 

Kombinace různých plynů a fluorescenčních povlaků v trubce může vytvořit obrovský počet barev. Značky neonových trubek jsou vyráběny řemeslem ohýbání skleněných trubek do tvarů. Pracovník zkušený v tomto řemesle je známý jako ohýbač skla, neonová ohýbačka nebo ohýbačka trubek.

Neonová trubka je vyrobena z 4 nebo 5 stop dlouhých rovných tyčí z dutého skla, které prodávají dodavatelé značek světelné reklamy do neonových obchodů po celém světě, kde jsou ručně montovány do individuálních speciálně navržených a vyrobených lamp.

Světelné reklamy

Nejběžněji se používají na světelné reklamy hadice o vnějších průměrech od 8 do 15 mm s tloušťkou stěny 1 mm, i když 6 mm trubka je nyní komerčně dostupná v barevných skleněných trubičkách. Trubka se zahřívá v sekcích pomocí několika typů hořáků, které jsou vybírány podle množství skla, které má být zahříváno pro každý ohyb.

Tyto hořáky zahrnují stuhu, dělo nebo crossfires, stejně jako paleta plynových hořáků. Pásové hořáky jsou pásy ohně, které dělají postupné ohnutí, zatímco křížové ohně se používají k ostrým ohybům.