The Sims 4

Poškozená skla od kamenů

Leštění skel - fektivní leštění okenních skel

Poškození skla, jako jsou škrábance, škrábance nebo popáleniny, patří k nejčastějším poruchám, které správci a majitelé budov hlásí. Není se čemu divit, zvláště když moderní stavebnictví využívá stále více velkoplošných dvojskel, která lze snadno poškodit. Proto je zvláště důležité, aby služba odstranění povrchové vady skla byla levná, nebyla složitá a zabrala co nejméně času. Takto poskytujeme naše služby leštění okenních skel .

Poškození skla odstraníme rychle a nenávratně

To jsou nejdůležitější výhody námi používané metody. Leštění okenních tabulí  je metoda pro téměř všechny typy oken používaných v budovách. Umožňuje odstranit poškození neinvazivním způsobem a nevyžaduje výměnu celé součásti. Naše služby jsou také příležitostí k využití nejinovativnějších technologií dostupných na trhu. Jaká je oprava poškozeného okenního skla?

Okenní tabule obvykle leštíme  v místě poruchy, aniž bychom museli sundávat sklo z konstrukčního rámu. Jedinou výjimkou je poškození skleněné konstrukce těsně u hrany zvenčí - poté ji sundáme z rámu a opravíme pomocí k tomu určeného stojanu přímo u okenního otvoru. Taková situace nevyžaduje stěhování ani přepravu skla a veškeré nářadí a příslušenství potřebné k opravě přivezeme na místo.

Jak leštíme skleněné tabule?

Bez ohledu na výrobní technologii zůstává sklo – dokonce i sklo vyztužené – vždy citlivým materiálem. Ke každé opravě proto přistupujeme s náležitou péčí. Pomáhá nám specializované zařízení – vakuové leštičky, které zaručují rovnoměrné rozložení tlaku kotouče. Další důležitou vlastností je udržení bezpečné teploty při leštění. Díky tomu výrazně minimalizujeme riziko rozbití skla, a to až na setinu procenta. Během prací je možné snížit znečištění okolí na minimum, díky čemuž je místnost ihned po opravě připravena k užívání.