The Sims 4

Samolepky

 

Firemní tiskoviny patří mezi nejdůležitější komunikační kanály s veřejností. Jelikož při nich jde i o tvorbu základního image a propagace firmy (i třeba pokud si objednáte samolepky), jejich vzhled by měl být v souladu s firemní identitou a jejich provedení co nejvíce kvalitní. Kromě precizního zpracování samolepky je vhodné pokud při nich nechybí ani invence a originalita.

Samolepky a vizitky

K základním firemním tiskovinám zařazujeme vizitky, hlavičkové papíry a prezentační obaly se záložkou. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Při vizitkách využíváme například různé typy kreativních papírů, ale dbáme i o optimální nastavení efektivity tisku co do počtu ks či druhů vizitek tištěných najednou.

Samolepky a obaly

Při obalech se záložkou umíme poskytnout na výběr různé typy výseků, přičemž klientům doporučujeme podle účelu jejich použití vhodnou technickou specifikaci, ať už co se týče barevnosti, povrchové úpravy či papíru samolepky.

Samolepky a tisk

Protože v mnoha případech jde o malonákladový tisk, zajišťujeme dodávku vyhotovených tiskovin až na libovolné místo Vašeho určení přes naše partnerské kurýrní společnosti.