The Sims 4

Sídlo firmy v Praze

Sídlo firmy v Praze - Výhody, které nabízíme:

Garance sídla

Sídlo firmy/místo podnikání OSVČ narozdíl od konkurence poskytujeme ve vlastních nemovitostech proto Vám umíme zaručit dlouhodobé poskytování našich služeb bez rizika výpovědi smlouvy a nehrozí Vám tak, že budete nuceni sídlo v budoucnu přemístit. Rovněž pokud se Vaše kancelář přestěhuje Vaše sídlo zůstává stejné.

Prestižní adresa

Prestižní adresa jako sídlo Vaší firmy / živnosti v Praze působí důvěryhodněji - takové sídlo společnosti / živnosti v hlavním městě na mnoha Vašich klientů působí důvěryhodněji a zvyšuje dojem jako kdybyste měli sídlo společnosti v jiných částech ČR.

Anonymita Vaší firmy

Za zmínku stojí i to, že v Praze mají sídlo desítky tisíc firem nebo živností a tak je pravděpodobnost, že k vám přijde daňová kontrola mnohem menší než v jiných městech a můžete se tak vyhnout častým kontrolám.

Poštovní schránka s Vaším názvem společnosti

Zajistíme označení společnosti / OSVČ klienta na poštovní schránce v budově pro bezproblémové nalezení společnosti nebo živnosti a doručování pošty poštovním doručovatelem.


Stahování pošty

Automatické přebírání, skenování a předesílání Vaší pošty na Vámi určenou emailovou adresu. Také nabízíme možnost osobního vyzvednutí zásilky.
Souhlas se zdřízením sídla

Nabízíme Vám souhlas se zřízením sídla společnosti potřebný k provedení zápisu firmy do ORSR/místa podnikání fyzické osoby do živnostněského rejstříku.
Email a online notifikace

Automaticky zasíláme notifikační e-mail případně online zprávu pokud byly doručeny listiny na virtuální sídlo, například iv době kdy jste na dovolené, PN a pod.
Uzavření smlouvy na dálku

Uzavřít smlouvu o poskytnutí registračního sídla s námi můžete klidně uzavřít i na dálku a to prostřednictvím pošty / nebo elektronicky kvalifikovaným elektronickým podpisem .

Sídlo firmy v Praze levně

Více o nás na https://www.sidlofirmyvpraze.eu/