The Sims 4

Ano, již v den vydání hry The Sims 4, piráti vypustili také nelegální kopii, která je volně ke stažení na internetu. Abych byl přesný, již byla ke stažení v květnu! Těch necelých 9GB stáhnete za chvíli, ale problém je pak s crackem. Ten nějak stále není a hra stále padá. Komentář jednoho uživatele to popisuje jednoznačně:

Gyrysis: Tak bohužel hra funguje ale pořád padá, ta oprava na ty čtverečky pomohla to je vše v pohodě ale hra neustále padá... Buď se nezpustí nebo spustí ale zas to spadne při načítání nebo chvilku funguje ale opět spadne tak doufám že bude nějaký jiný crack popřípadě nějaká lepší oprava z kterou to pojede jak má.... :-/

Ano, EA přišla s úžasnou ochranou proti pirátům, ale ta byla prolomena již včera. Viz text: Společnost Electronic Arts se rozhodla k zajímavé protipirátské ochraně u The Sims 4, která z warez verze udělá téměř nehratelnou hru. Warez verze fungují normálně až do chvíle, kdy se Simík vydá na záchod nebo si dá sprchu, malá oblast kolem nich je rozmazaná (jako obvykle). Ale, v nelegální verzi se pak rozmazané pixely nevrátí zpět do původního stavu, zůstanou a dále při hraní se  postupně rozrůstají, až nakonec zasáhnou celou obrazovku. Viz obrázek níže:

warez

Tato ochrana byla prolomena...
Fake účet Origin to byla hračka..
Crack stále není dobrý
 
Verdik jednoho warez fóra:
"Přátelé, hra je sice již Cracknutá, ale jedná se zatím o první verzi Cracku. Ne všem hra jede."