The Sims 4

The Sims 4 DEMO již bylo vypuštěno a je volně ke stažení ZDARMA, přes server origin.com. Samotná hra vyjde až 2.9.2014 ve světě, v ČR 4.9.2014 a přitom již dnes jsou na sdílejících serverech, jako ulozto.cz, share-rapid.cz, sdílej.cz, či fastshare.cz soubory ke stažení, pojmenované jako:

The Sims 4.part01.rar

The Sims 4-fullgfame.rar

Sims 4.exe

The Sims_4.apk

Sims 4 CZ zdarma plna hra iso.rar

Zkušenější stahovač pozná, že jde o podvodné soubory, plné virů, malware a jiné počítačové havěti, které vám zavirují počítač, či jen soubory, pod kterými je něco jiného, jiná hra apod. Ale chtivý a natěšený laik to stahuje a pak se nestačí divit! Nestahujte tyto soubory, samotná hra The Sims 4 tam rozhodně není!

The Sims 4 plná verze ke stažení, cracknutá na sítí rozhodně není, ale souborů, kteří se takto jmenují, těch je na netu již dost. Všechno je to podvod a nestahujte to! Stahujte pouze, chcete-li svůj PC, laptop totálně zavirovat a zbytečně se těšit!

The Sims 2, The Sims 3 si nelegálně stáhnete bez problémů, ale stejně je lepší si to koupit. Stojí to pakatel a je to bez rizika! The Sims 4 si nyní nestáhnete ani náhodou!

 Stáhněte si zdarma demo

pirate

 

 

 

uloz.to

sdilej.cz

hellshare

share-rapid

rapidshare

fastshare